IV kolejka Orliki I liga okręgowa E2

1922 Lechia Kostrzyn - Lech Poznań 4:3
Sobota 24.09.2016 r. nasze Orliki jako gospodarze przyjmują zespół Lecha Poznań i rozgrywają czwartą kolejkę rozgrywek w I Lidze Okręgowej E2 Orlik.
Nasi piłkarze po straconej bramce w pierwszych minutach meczu nie spuszczają głów i walczą jak przystało na naszych chłopaków.
Daje nam to gol w 23 minucie strzelony przez Wojtka, a minutę później na 2:1 strzela Maciej.
W drugiej połowie mamy również dużo pięknej gry oraz walki, co daje nam kolejne bramki Adama oraz Wojtka.
W doliczonym czasie gry, w zamieszaniu pod naszą bramką, tracimy gola i sędzia kończy mecz.
Kolejne zwycięstwo naszych Orlików cieszy i staje się faktem.
Na następny mecz wybieramy się do Międzychodu, gdzie zmierzymy się z miejscową Wartą.