V kolejka Orliki I liga okręgowa E2

Niedziela 02.10.2016 r. Nasze Orliki goszczą w Międzychodzie, gdzie podejmują lokalną Wartę rozgrywając piątą kolejkę rozgrywek w I Lidze Okręgowej E2 Orlik. Nasi piłkarze po szybko strzelonej bramce dominują na boisku w pierwszej połowie, co daje nam prowadzenie do przerwy 1:3.

Druga połowa jest przeciwieństwem pierwszej w naszym wykonaniu: dużo prostych błędów i pomyłek, których nie ustrzegł się również sędzia - nie uznana prawidłowo zdobyta przez naszych chłopaków bramka.

Przegrana druga połowa daje finalnie remis w całym spotkaniu. tracimy pierwsze punkty w tym sezonie. Na następny mecz zapraszamy serdecznie na naszego orlika w sobotę 08.10.2016 o godz. 9.00 będziemy podejmowali zespół KS Canarinhos Skórzewo.