Finał Turnieju Wojewódzkiego Tymbark
27.03.2017 zawodnicy Lechii uczęszczających do Szkoły Podstawowej im. Ewarysta Estkowskiego w Kostrzynie brali udział w finale Wojewódzkim XVII Turnieju TYMBARK 2016/2017 na stadionie Victorii Września. Na finał stawiły się 32 zespoły reprezentujące powiaty naszego województwa. Zespoły rozdzielono na siedem grup po cztery zespoły oraz dwóch grup trzech zespołów Zwycięscy i drugie zespoły utworzyły drabinkę do finału. Nasi chłopcy po pewnych meczach w grupie wyszli z kompletem punktów i następnej rundzie spotkali się z Szkołą Podstawową nr 78 w Poznaniu gdzie po ciężkim i trudnym meczu oddaliśmy zwycięstwo przegrywając 3:2 kończąc udział w Tymbarku.
Zagraliśmy w składzie:
7 Filip Janiak, 9 Jakub Goździak, 14 Kamil Guściora, 17 Norbert Nowak, 17 Aleks Pytlas, 18 Szymon Banaszak, 19 Wojciech Mońka, 33 Mateusz Matysek, 77 Oliwier Wiąz.
SP Kostrzyn - ZS 1 Koło 7:1
( Mońka, 2x Wiąz, Goździak, Guściora, 2x Pytlas )
SP Kostrzyn - KA 4 resPect 1:0
( Mońka )